top of page
UP

#03

אורגזמה

10 יוצרים | 240 שעות | 10 יצירות

2. אני

אוריה מידן

3. Who? Me?

שירה שטייניץ

רולו- סבב ׳אורגזמה׳- יצירה  3- 'who? me?'.jpg

1. תזכורת: לא לשכב עם שחקנים

אנה בורד

פגשת אותו באירוע בסינמטק שהוא תערוכה שהיא גם פרפורמנס. או בקיצור כמה דברים מקרטון ששמו מאחוריהם מקרן ושילמת 50 שקל בכניסה בשביל לראות ובסוף היה להם ריח של רגליים. ולא, זה לא באמת פלנטריום. זה אוהל מפלסטיק בתוך הסינמטק. ואל תבקשו מאנשים להוריד נעליים באמצע אוגוסט בתל אביב, כי אז כל מה שיזכרו מהמיצג שלכם זה שהיה לו ריח של רגליים.

השחקן הוא בחור יפה. בשלב איסוף המידע, חוץ מתחקיר עומק בפרופיל שלו בפייסבוק תוכלי לגלות עליו עוד פרטים בסיסיים גם בדף באתר של הסוכנת שלו: למשל העובדה שהיה במגמת תיאטרון, או שמות הצגות פרינג׳ שבהן שימש תאורן. הסוכנת = זאת שהאמינה בו מספיק כדי לתת לו את האפשרות לגזור עליו קופון, אבל בינתיים לא סידרה לו שום עבודה.

כדי שהשחקן יעשה צעד בכיוון שלך, את צריכה להיות זאת שמבהירה לו שאת ממש בעניין שלו. וזה שהוא גלגל סיגריה בעצמו זה ממש מרשים. וגם העובדה שהוא שותה כל כך יפה עם קש ויצא מהבית במכנסיים. בכל זאת מדובר באדם שהפך את הצורך בחיזוקים חיוביים מהסביבה למקצוע.

בסוף השחקן ייקח אותך הביתה, שלך, כדי שיוכל להחליט מתי הוא בורח, כי בעצם הוא אדם מיוסר שלא מחובר לרגש שלו בזמן האחרון, והמורה שלו למשחק מול מצלמה אומרת שהוא לא בוכה מספיק.

לשחקן יש בעיה עם אינטימיות. כלומר, זה מה שהוא יאמר לך אחרי שהוא יפסיק לשכב איתך באמצע - כי הוא לא התאמן מספיק בניסן נתיב על המשפט ״תכלס את לא עושה לי את זה כמו שחשבתי ואני מת לעוף מפה״.

בשלב הזה את כבר לא תאמיני לשום דבר שהוא אומר כי תביני ששוב את שוכבת עם שחקן. בשלב הבא תביני שהסיבה שיש לו בעיה עם אינטימיות היא העובדה שהוא הדבר הכי מרוכז בעצמו מאז השחקן האחרון ששכבת איתו. אחרי כל זה תצטרכי ככל הנראה לשמוע ולהכיל את מונולוג ה״מי אני? מה אני? איך יודעים? למה? מה אנחנו עושים פה? ומה המשמעות לכל זה?״.

כאן את יכולה לנסות להשחיל משהו על שבירת הקיר הרביעי כדי להישמע כאילו את מתחברת לעולם שלו, אבל זה בעצם רק מסר מהתת מודע שלך, שהכי רוצה עכשיו שהתקרה תקרוס על שניכם. קחי בחשבון שבתגובה הוא עשוי להסביר לך שטכנית, הקיר הרביעי הוא לא בדיוק איפה שהצבעת עליו אלא קצת יותר ימינה.

בסוף השחקן יירצה ללכת, ייתן לך נשיקה על הלחי תוך מלמול ״תודה שטיפלת בי״. עכשיו יש סיכוי קטן שהוא יבין שהמעט שהוא היה יכול לעשות זה לתת לך נשיקה הגונה, או לפחות לא לגמור על הכיסוי מיטה החדש שבדיוק קנית סוף סוף אחרי שדיברת על זה שישה חודשים. אבל כנראה שאת כבר עם ה״רסס כבס״ ביד.

בבוקר תקני פוסטינור ליתר ביטחון כי לא באמת הבנת מה קרה שם ואם בכלל, והאם החברה הזאת שאמרה לך פעם שזרע יכול לשחות ממש רחוק צדקה, ובכמה מעלות מכבסים כיסוי מיטה ב-500 שקל, והרוקחת תגיד לך ״וואי וואי, את יודעת כמה כאלה כבר מכרתי היום?״.

אחרי שתקחי את הפוסטינור, את שוב תשבעי שלא תשכבי יותר עם שחקנים בחיים. אחרי ששוב תשבעי, יכול להיות שתיכנסי לטינדר למרות שאמרת לכולם שמחקת אותו, ובו בזמן תרחיקי את עצמך משרוכים. אגב, לא מנסיון כמובן, באתרים של סוכנויות השחקנים תמצאי עוד רבים כמוהו. ובפעם הבאה, לפני שאתה הולך, נשמה, אם רק תוכל להשאיר לי 350 שקל על הטיפול? אני חוסכת לוויברטור.

4. לגמור

עודד קישיק

רולו- סבב ׳אורגזמה׳- יצירה  4- ׳לגמור׳.jpg

6. אני רוצה להתאבד בקלאסה

ריטה קגן

 

אני רוצה להתאבד בקלאסה, כמו בסיפורים של או. הנרי. מכל האפשרויות הכי הולם אותי חיתוך הורידים, מה גם שמעשה החיתוך העצמי אינו זר לי. בפעם הראשונה עשיתי את זה בגיל ארבע עשרה. אבל זה לא העניין. העניין הוא שאין לי אמבטיה בבית, ולכי תחתכי ורידים כשאין לך אמבטיה בבית. לדעתי זו קנוניה כנגד נשים עניות, כמו שהיטיבה לכתוב זאת סימון דה בבואר באחד הספרים שלה, נובלה דקיקה על אישה צעירה, עשירה ומיוסרת, שלא ידעה שבדיור זול מתקינים מקלחונים, או גרוע מכך, ריבועים מרוצפים ברישול, עם פתחי ניקוז מחושפים ומוטות מתכווננים בעבור תליית וילונות – מוטות עשויים פלסטיק, שחוברו רופף ומעוקם. קצת שנאתי את הספר הזה. מיוסרת או לא, לפחות הייתה לגיבורה אמבטיה. בטח גם לדה בבואר הייתה אמבטיה. גם את דה בבואר אני שונאת קצת. מי התעלמה מרצח יהודי צרפת עת משטר וישי, מי? אבל זה לא העניין. העניין הוא שבהיעדר אמבטיה, ההתאבדות שלי תהיה כושלת כמו זו שב"הקיסר האחרון". אף סכין מנתחים, שאדאג לרכוש מבעוד מועד, אף חיתוך מוקפד לאורך הוריד ולא לרוחבו, לא יצילוני משכול וכשלון, מאשפוז בפנימית, ואחר כך - מאשפוז כפוי בבית מרגוע אפל בעל שם אביבי, "משעול עלומים" או "שלוות דובדבן". למות מאיבוד דם זה מלכלך, ולא מתחשק לי ללכלך את הבית, ועוד לפני בואה של נדייז'דה. נדייז'דה היא העוזרת שלי מזה שמונה שנים. היא מושא מערכת היחסים הארוכה ביותר שהייתה לי עם בן אנוש, למעט בני משפחה. אני תמיד מנקה את הבית היטב ערב בואה. לכן חיתוך ורידים בכיור או במקלחון הדולף בשל התרופפות פס סיליקון אוטם, לא בא בחשבון. לכן אמרתי, מלון בוטיק. אני אתאבד במלון בוטיק יקר להחריד, כמו בסיפורים של או. הנרי, על אף שאצל או. הנרי זה קרה במלון זול, וההתאבדות נעשתה באמצעות שאיפת גז בישול. אני אתאבד בבניין משוחזר בסגנון אקלקטי, בלב "אחוזת בית". כתלים חלקים בירוק־פסטל. תריסי עץ בירוק־דשא עם ידיות עשויות פליז, בצורת ראש גברת חבוש מצנפת. משהו ארטיסטי, מעוצב באיפוק רהבתני. אמנות עכשווית ומבעיתה. שטיח כמו־רוסי, עם פיתוחים פסיכודליים של פותים מדממים, חורצים לשונות ושיניים. ואמבטיה. עצומה. לבנונית. מבהיקה. מתעגלת. נישאת על גבי טפרי אריה - עשויים פליז. ומעליה מראה. מתעגלת. מוחזקת בזנבות לטאה - עשויות פליז. זו תהיה האמבטיה שאני אתאבד בה. היא תהיה גדולה דיה כדי להכיל את כל דמי השפוך, ואם מקצתו בכל זאת יגלוש על השטיח הכמו־רוסי, איש לא ישים לב. כי הפיתוחים. והלשונות. ונדייז'דה תהיה מרוצה. כלומר, היא לא תהיה מרוצה. היא אף פעם לא מרוצה. היא האדם הכי בלתי מרוצה שאני מכירה. אבל היא תהיה לא מרוצה קצת פחות ממה שהיא עלולה להיות, לולא תגיע ותמצא את רצפת דירתי הקטנה רוחצת בדם.

5. foreeeel

ענת בוסק

7. Death Does Away With Me

נועה לבנת אגמון

8. עלה נעלה

אלעד הלל ויותם דיזיצאר

9. מדיטציה עם דבורים

הילה לוגר

10. Workout-Inside

רוני ארצי

- היוצרים.ות -

אנה בורד

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page